Πωλήσεις κατοικιών

30 αγγελίες

Μονοκατοικία προς πώληση Νέα Ποτίδαια (Μουδανιά)

€ 189.000 85 τ.μ.

  • 2.224 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 3 Μπάνια

Νέα Ποτίδαια Χαλκιδική Πωλείται ανακαινισμένη μονοκατοικία 85μ2 + 2 αποθήκες με εμβαδόν 20μ2 σε οικόπεδο 1000μ2!

Αποτελείται από σαλόνι, κουζίνα, 2 υπνοδωμάτια και 2 μπάνια (το ένα είναι εξωτερικό).
...

Κωδ. 063

Τοποθεσία στο χάρτη

Μεζονέτα προς πώληση Νέα Πλάγια (Τριγλία)

€ 188.000 80 τ.μ.

  • 2.350 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Πωλείται μεζονέτα δύο ορόφων στη Νέα Πλάγια Χαλκιδικής, μέσα σε οργανωμένο συγκρότημα κατοικιών.
Στον πρώτο όροφο (ισόγειο) βρίσκονται η κουζίνα, ένα μπάνιο και το άνετο σαλόνι, ενώ στον δεύτερο όροφο...

Κωδ. 046

Τοποθεσία στο χάρτη

Μεζονέτα προς πώληση Νέα Ποτίδαια (Μουδανιά)

€ 220.000 85 τ.μ.

  • 2.588 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Νέα Ποτίδακα Χαλκιδικής πωλείται μεζονέτα 85τ.μ. σε συγκρότημα κατοικιών μόλις 5 μέτρα από την θάλασσα.
Έτος κατασκευής 2006 και ανακαινισμένο το 2018.
Η μεζονέτα αποτελείται από δύο επίπεδα.
Στο π...

Κωδ. 028

Τοποθεσία στο χάρτη

Μονοκατοικία προς πώληση Νέα Πλάγια (Τριγλία)

€ 240.000 100 τ.μ.

  • 2.400 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Αποκλειστικά από το γραφείο μάς πωλείται στα Νέα Πλάγια Χαλκιδικής Ανακαινισμένη και επιπλωμένη μονοκατοικία 100m2 σε οικόπεδο 320m2.
Χτίστηκε το 1992, και το 2023 έγινε ριζική ανακαίνιση.
Αποτελείτ...

Κωδ. 008

Τοποθεσία στο χάρτη

Μεζονέτα προς πώληση Καλλιθέα (Κασσάνδρα)

€ 230.000 155 τ.μ.

  • 1.484 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Καλλιθέα Χαλκιδικής, πωλείται μεζονέτα 155m2.
Η μεζονέτα αποτελείται από 3 επίπεδα.
Το ημιυπόγειο αποτελείται από αποθήκη.
Το ισόγειο αποτελείται από κουζίνα-σαλόνι, WC.
Στο 2ο όροφο υπάρχουν δύο μεγ...

Κωδ. 025

Τοποθεσία στο χάρτη

Νέα Πλάγια Χαλκιδικής Πωλείται διαμέρισμα 50м2.

€ 120.000 50 τ.μ.

  • 2.400 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Νέα Πλάγια #Χαλκιδική Πωλείται μερικώς ανακαινισμένο διαμέρισμα 50τ.μ. στον 2ο όροφο.

Αποτελείται από σαλόνι, ένα υπνοδωμάτιο, ξεκοριστη κουζίνα, μπάνιο, χωλ και δύο μπαλκόνια, το ένα εκ των οποίων έ...

Κωδ. 049

Τοποθεσία στο χάρτη

Μονοκατοικία προς πώληση Σωζόπολη (Καλλικράτεια)

€ 85.000 80 τ.μ.

  • 1.063 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Νέα Καλλικράτεια Χαλκιδικής περιοχή (Παραλία Βεργιάς) πωλιέται ❗Με Προσύμφωνο ❗ επιπλωμένη μονοκατοικία 80 τ.μ σε οικόπεδο 250 τμ.
Ειναι κατασκευασμένο το 2006 και νομιμοποιημένο!
Αποτελείται από 2 ...

Κωδ. 047

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Κέντρο (Καλαμαριά)

€ 110.000 55 τ.μ.

  • 2.000 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται Ισόγεια Γκαρσονιέρα 55τμ Καραμπουρνάκι Καλαμαριά Θεσσαλονίκη

Πωλείται ισόγεια γκαρσονιερα 60τμ (55τμ καθαρά) έτους κατασκευης 1969 με κοινόχρηστη αυλή. Αποτελείται από ένα μεγάλο σαλόνι, άνε...

Κωδ. 040

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Ανάληψη - Μπότσαρη (Ανάληψη - Μπότσαρη - Νέα Παραλία)

€ 110.000 52 τ.μ.

  • 2.115 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Περιοχή Δελφών πωλείται ανογεια γκαρσονιερα συνολικής επιφάνειας 52 τμ.
Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο με ντουλάπα, σαλόνι, κουζίνα εξοπλισμένη με ηλεκτρικές συσκευές και 1 μπάνιο.
Είναι πλήρως ανακαιν...

Κωδ. 022

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Σωζόπολη (Καλλικράτεια)

€ 130.000 65 τ.μ.

  • 2.000 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Σωζόπολη Χαλκιδική (Καλλικράτεια) Πωλείται διαμέρισμα συνολικής επιφάνειας 65м2 σε ημιώροφο πρώτο στην θάλασσα.
Το διαμέρισμα αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια ,σάλοκουζίνα και 1 μπάνιο.

Κωδ. 049

Τοποθεσία στο χάρτη