Όλα τα Ακίνητά μας

38 αγγελίες

Φλογητά πωλείται διαμέρισμα 110м2.

€ 184.000 110 τ.μ.

  • 1.673 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Φλογητά Χαλκιδικής Πωλείται όροφο διαμέρισμα συνολικής επιφάνειας 110м2 στο 1ο Όροφο.
Το διαμέρισμα έχει χωριστεί σε 2 πιο μικρά Διαμέρισματα: 39м2 και 41м2,επίσης διαθέτει και μια αποθήκη 30м2 στο ι...

Κωδ. 067

Τοποθεσία στο χάρτη

Νέα Ποτίδαια Χαλκιδική διαμέρισμα 58μ2.

€ 145.000 58 τ.μ.

  • 2.500 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται ισόγειο διαμέρισμα 58τ.μ. στη Νέα Ποτίδαια #Χαλκιδικής, μόλις 150 μέτρα από τη θάλασσα!

Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σαλόνι, κουζίνα, 1 μπάνιο και μεγάλη αυλή με μπάρμπεκιου μπροστά και πί...

Κωδ. 068

Τοποθεσία στο χάρτη

Νέος Μαρμαράς Χαλκιδική Πωλείται διαμέρισμα 151м2

€ 260.000 151 τ.μ.

  • 1.722 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Νέος Μαρμαράς Χαλκιδική (Σιθωνία) Πωλείται ανακαινισμένο διαμέρισμα συνολικής επιφάνειας 151 τ.μ. (108м2 το διαμέρισμα + Αέρας με δικαίωμα δόμησης 43м2) στο 1 όροφο.
Αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, ξεχ...

Κωδ. 001

Τοποθεσία στο χάρτη

Μεζονέτα προς πώληση Νέος Μαρμαράς (Σιθωνία)

€ 350.000 87 τ.μ.

  • 4.023 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Νέος Μαρμαράς, Σιθωνία ( #Χαλκιδική ) πωλείται νεόδμητη (2026) μεζονέτα 87τ.μ. μόλις 50μ. από την παραλία!

Αποτελείται από 3 υπνοδωμάτια, 2 μπάνια, βεράντες με θέα στη θάλασσα, ηλιακό θερμοσίφωνα, 4 ...

Κωδ. 066

Τοποθεσία στο χάρτη

Σκάλα Φούρκας Χαλκιδικής Πωλείται διαμέρισμα 61м2

€ 168.000 61 τ.μ.

  • 2.754 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Σκάλα Φούρκας Χαλκιδικής Πωλείται ανακαινισμένο διαμέρισμα συνολικής επιφάνειας 61,50μ2 στον 2ο όροφο μόλις 50 μέτρα από τη θάλασσα!

Αποτελείται από μεγάλο σαλοκουζίνα , 1 υπνοδωμάτιο και 1 μπάνιο.

...

Κωδ. 046

Τοποθεσία στο χάρτη

Νέα Ποτίδαια Χαλκιδική Πωλείται αγροτεμάχιο 2700м2

€ 50.000 2.700 τ.μ.

  • 19 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 1

Νέα Ποτίδαια #Χαλκιδική Πωλείται αγροτεμάχιο συνολικής επιφάνειας 2.700τ.μ. με θέα θάλασσα!

Απέχει περίπου 300 μέτρα από τη θάλασσα!

❗️Δεν κτίζει,ιδανικό μόνο για τροχόσπιτο!

❗️Δεν Διαθέτει νερό κα...

Κωδ. 069

Τοποθεσία στο χάρτη

Μεζονέτα προς πώληση Νέα Πλάγια (Τριγλία)

€ 188.000 80 τ.μ.

  • 2.350 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Πωλείται μεζονέτα δύο ορόφων στη Νέα Πλάγια Χαλκιδικής, μέσα σε οργανωμένο συγκρότημα κατοικιών.
Στον πρώτο όροφο (ισόγειο) βρίσκονται η κουζίνα, ένα μπάνιο και το άνετο σαλόνι, ενώ στον δεύτερο όροφο...

Κωδ. 046

Τοποθεσία στο χάρτη

Μεζονέτα προς πώληση Νέα Ποτίδαια (Μουδανιά)

€ 220.000 85 τ.μ.

  • 2.588 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Νέα Ποτίδακα Χαλκιδικής πωλείται μεζονέτα 85τ.μ. σε συγκρότημα κατοικιών μόλις 5 μέτρα από την θάλασσα.
Έτος κατασκευής 2006 και ανακαινισμένο το 2018.
Η μεζονέτα αποτελείται από δύο επίπεδα.
Στο π...

Κωδ. 028

Τοποθεσία στο χάρτη

Μονοκατοικία προς πώληση Νέα Πλάγια (Τριγλία)

€ 240.000 100 τ.μ.

  • 2.400 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Αποκλειστικά από το γραφείο μάς πωλείται στα Νέα Πλάγια Χαλκιδικής Ανακαινισμένη και επιπλωμένη μονοκατοικία 100m2 σε οικόπεδο 320m2.
Χτίστηκε το 1992, και το 2023 έγινε ριζική ανακαίνιση.
Αποτελείτ...

Κωδ. 008

Τοποθεσία στο χάρτη

Μεζονέτα προς πώληση Καλλιθέα (Κασσάνδρα)

€ 230.000 155 τ.μ.

  • 1.484 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Καλλιθέα Χαλκιδικής, πωλείται μεζονέτα 155m2.
Η μεζονέτα αποτελείται από 3 επίπεδα.
Το ημιυπόγειο αποτελείται από αποθήκη.
Το ισόγειο αποτελείται από κουζίνα-σαλόνι, WC.
Στο 2ο όροφο υπάρχουν δύο μεγ...

Κωδ. 025

Τοποθεσία στο χάρτη