Toate listările noastre

38 anunțuri

Apartament de vânzare în Flogita, Halkidiki, 110m2.

€ 184.000 110 mp

  • 1.673 €/mp
  • 2 Dormitoare
  • 2 Bai

Flogita, Halkidiki De vânzare este un apartament de 110m2 la etajul 1.
Apartamentul este împărțit în 2 apartamente mai mici: 39m2 și 41m2, are și o cameră de depozitare de 30m2 la parter și un balcon ...

Ref. 067

Hartă

Apartament Nea Potidea Halkidiki 58m2.

€ 145.000 58 mp

  • 2.500 €/mp
  • 2 Dormitoare
  • 1 Baie

De vânzare apartament la parter de 58 mp în Nea Potidea #Chalkidiki, la doar 150 de metri de mare!

Este compus din 2 dormitoare, living, bucătărie, 1 baie și una mare cu grătar în fața și în spatele ...

Ref. 068

Hartă

Neos Marmaras Halkidiki Apartament de vânzare 151m2

€ 260.000 151 mp

  • 1.722 €/mp
  • 3 Dormitoare
  • 1 Baie

Ref. 001

Hartă

Căsuță de vânzare Neos Marmaras (Sithonia)

€ 350.000 87 mp

  • 4.023 €/mp
  • 3 Dormitoare
  • 2 Bai

Neos Marmaras, Sithonia (#Chalkidiki) de vânzare, casă tip maisonette nou construită (2026) cu suprafața de 87 mp, la doar 50 m de plajă!

Compusă din 3 dormitoare, 2 băi, verande cu vedere la mare, î...

Ref. 066

Hartă

Skala Fourkas Halkidiki Apartament de vânzare 61m2

€ 168.000 61 mp

  • 2.754 €/mp
  • 1 Dormitor
  • 1 Baie

Skala Fourkas Halkidiki De vânzare apartament renovat cu o suprafață totală de 61m2 la etajul 2, la doar 50 de metri de mare!

Se compune dintr-un living spațios, 1 dormitor și 1 baie.

De asemenea, a...

Ref. 046

Hartă

Teren de vânzare în Nea Potidea, Halkidiki, 2700m2

€ 50.000 2.700 mp

  • 19 €/mp
  • Coeficientul de construcție: 1

Ref. 069

Hartă

Căsuță de vânzare Nea Plagia (Triglia)

€ 188.000 80 mp

  • 2.350 €/mp
  • 2 Dormitoare
  • 2 Bai

Ref. 046

Hartă

Căsuță de vânzare Nea Potidaia (Moudania)

€ 220.000 85 mp

  • 2.588 €/mp
  • 2 Dormitoare
  • 1 Baie

Ref. 028

Hartă

Casă individuală de vânzare Nea Plagia (Triglia)

€ 240.000 100 mp

  • 2.400 €/mp
  • 3 Dormitoare
  • 1 Baie

Ref. 008

Hartă

Căsuță de vânzare Kallithea (Kassandra)

€ 230.000 155 mp

  • 1.484 €/mp
  • 2 Dormitoare
  • 1 Baie

Ref. 025

Hartă