Toate listările noastre

38 anunțuri

Flogita Halkidiki apartament de vânzare 55м2 la etajul 1, la doar 60 de metri de plajă!

€ 200.000 55 mp

  • 3.636 €/mp
  • 2 Dormitoare
  • 1 Baie

Apartament de vânzare în Flogita Halkidiki, suprafață de 55 mp, la etajul 1, la doar 60 de metri de plajă!

Se compune dintr-un living, bucătărie, 2 dormitoare, 1 baie și 2 balcoane!

Ref. 058

Hartă

Colet de vânzare Nea Potidaia (Moudania)

€ 25.000 700 mp

  • 36 €/mp
  • Coeficientul de construcție: 1

Ref. 023

Hartă

Nea Plagia, Halkidiki, apartament 50m2 de vanzare.

€ 120.000 50 mp

  • 2.400 €/mp
  • 1 Dormitor
  • 1 Baie

Ref. 049

Hartă

Nea Potidea Halkidiki apartament de 65m2 de vânzare, la doar 50 de metri de mare.

€ 149.000 65 mp

  • 2.292 €/mp
  • 2 Dormitoare
  • 1 Baie

De vânzare apartament renovat în Nea Potidea Halkidiki, cu o suprafață totală de 65m2, la mezanin.
Se compune din 2 dormitoare, living, bucătărie și baie.
Anul construcției: 1981.
Distanța de plajă es...

Ref. 039

Hartă

Casă individuală de vânzare Nea Potidaia (Moudania)

€ 189.000 85 mp

  • 2.224 €/mp
  • 2 Dormitoare
  • 3 Bai

Nea Potidea #Chalkidiki De vânzare casă individuală renovată de 85m2 + 2 camere de depozitare cu o suprafață de 20m2 pe un teren de 1000m2!

Se compune dintr-un living, bucătărie, 2 dormitoare și 2 bă...

Ref. 063

Hartă

Casă individuală Nea Potidea Halkidiki 65m2.

€ 140.000 65 mp

  • 2.154 €/mp
  • 2 Dormitoare
  • 2 Bai

📢 Nea Potidea #Chalkidiki de vânzare casă individuală cu o suprafață totală de 65 mp pe un teren împrejmuit de 600 mp.

Se compune din 2 dormitoare (1 la demisol), 2 băi și 1 cameră de depozitare.

🏖 ...

Ref. 064

Hartă

Colet de vânzare Nea Potidaia (Moudania)

€ 11.000 364 mp

  • 30 €/mp
  • Coeficientul de construcție: 1

Ref. 057

Hartă

Casă individuală de vânzare Sozopoli (Kallikrateia)

€ 85.000 80 mp

  • 1.063 €/mp
  • 2 Dormitoare
  • 1 Baie

Zona Nea Kallikratia Halkidiki (Plaja Vergias) de vânzare ❗Cu pre-acord ❗ Casă individuală mobilată de 80 mp pe un teren de 200 mp.
A fost construită în 2006 și legalizată!
Este compusă din 2 dormitoa...

Ref. 047

Hartă

Apartament de vânzare Center (Kalamaria)

€ 110.000 55 mp

  • 2.000 €/mp
  • 1 Dormitor
  • 1 Baie

Ref. 040

Hartă