Όλα τα Ακίνητά μας

38 αγγελίες

Διαμέρισμα προς πώληση Σωζόπολη (Καλλικράτεια)

€ 130.000 65 τ.μ.

  • 2.000 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Σωζόπολη Χαλκιδική (Καλλικράτεια) Πωλείται διαμέρισμα συνολικής επιφάνειας 65м2 σε ημιώροφο πρώτο στην θάλασσα.
Το διαμέρισμα αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια ,σάλοκουζίνα και 1 μπάνιο.

Κωδ. 049

Τοποθεσία στο χάρτη

Αγροτεμάχιο προς πώληση Άγιος Μάμας (Μουδανιά)

€ 299.000 8.821 τ.μ.

  • 34 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 1

📢 Άγιος Μάμας (Νέα Μουδανιά Χαλκιδικής) Πωλούνται 2 οικόπεδα συνολικής επιφάνειας 8821 τ.μ.
Το ένα αγροτεμάχιο είναι 4010τ.μ και το άλλο 4811τ.μ .
Είναι άρτια και οικοδομήσιμα

- (1) κέντρο Αγίου Μάμ...

Κωδ. 031

Τοποθεσία στο χάρτη

Μονοκατοικία προς πώληση Γαλάτιστα (Ανθεμούντας)

€ 199.000 180 τ.μ.

  • 1.106 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Γαλάτιστα Χαλκιδική Πωλείται Διόροφη μονοκατοικία με συνολική επιφάνεια 180m2.
Αποτελείται από το ημιτελές ισόγειο,και το πρώτο όροφο που διαθέτει σαλόνι,ξεκοριστη κουζίνα, 3 υπνοδωμάτια και ένα μπάν...

Κωδ. 053

Τοποθεσία στο χάρτη

Οικόπεδο προς πώληση Παραλία Καλυβίων (Πολύγυρος)

€ 40.000 371 τ.μ.

  • 108 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 0.4

Καλύβες Πολυγύρου Χαλκιδικής πωλείται οικόπεδο με συνολική επιφάνεια 371 τετραγωνικά μέτρα και πρόσοψη 12 μέτρα.
Βρίσκεται στο κέντρο του χωριού και απέχει περίπου στα 1100 μέτρα από την θάλασσα.
Συν...

Κωδ. 002

Τοποθεσία στο χάρτη

Καλαμαριά πωλείται διαμέρισμα 95м2

€ 210.000 95 τ.μ.

  • 2.211 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται στην Καλαμαριά Θεσσαλονίκης διαμέρισμα 95 τμ στον πρώτο όροφο. Έτος κατασκευής 1973.
Αποτελείται από ένα μεγάλο σαλόνι, τρία υπνοδωμάτια, κουζίνα και μπάνιο. Τα παράθυρα είναι PVC με κλειδαρι...

Κωδ. 038

Τοποθεσία στο χάρτη

Οικόπεδο προς πώληση Καλύβες Πολυγύρου (Πολύγυρος)

€ 110.000 862 τ.μ.

  • 128 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 4

Καλύβες Χαλκιδικής πωλείται οικόπεδο 862 μέτρα με συντελεστή δόμησης 0,4.
Μπορεί να χτιστεί έως 350 m2.

Βρίσκεται κοντά στο κέντρο του χωριού και μόλις 100 μέτρα από τον κεντρικό δρόμο της Σιθωνίας κ...

Κωδ. 023

Τοποθεσία στο χάρτη

Μονοκατοικία προς πώληση Φλογητά (Μουδανιά)

€ 230.000 173 τ.μ.

  • 1.329 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 3 Μπάνια

Νέα Φλογητά Χαλκιδικής Πωλείται ανεξάρτητη μονοκατοικία συνολικής επιφάνειας 173τμ μέσα σε ιδιόκτητο οικόπεδο 5 στρεμμάτων!
Αποτελείται από 2 επίπεδα, στο πρώτο επίπεδο (ημιυπόγειο 98/τμ) βρίσκεται έν...

Κωδ. 024

Τοποθεσία στο χάρτη

Οικόπεδο προς πώληση Σκάλα Γερακινής (Πολύγυρος)

€ 230.000 817 τ.μ.

  • 282 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 4

📢 Γερακινή #Χαλκιδική Πωλείται οικόπεδο συνολικής επιφάνειας 817,00 τ.μ. με συντελεστή δόμησης: 0,40 και συντελεστή κάλυψης: 0,50 μόλις 120 μέτρα από τη θάλασσα.

Υπάρχει νερό, πρόσοψη 16 μέτρα, βάθος...

Κωδ. 060

Τοποθεσία στο χάρτη

Αγροτεμάχιο προς πώληση Νέα Ποτίδαια (Μουδανιά)

€ 8.800 302 τ.μ.

  • 29 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 1

📢 Νέα Ποτίδεια #Χαλκιδική Πωλείται διαιρετό αγροτεμάχιο 302m2 με παροχή νερού!

Απόσταση από το κέντρο του χωριού 1300 μέτρα και από την θάλασσα 620 μέτρα!

❗️ Δεν κτίζει,μόνο για τροχόσπιτο ή τροχόβ...

Κωδ. 067

Τοποθεσία στο χάρτη

Μεζονέτα προς πώληση Νέα Ρόδα (Σταγείρων - Ακάνθου)

€ 279.000 103 τ.μ.

  • 2.709 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Νέα Ρόδα Χαλκιδικής Πωλείται επιπλωμένη μεζονέτα 103τ.μ.
Πρόκειται για μεζονέτα συνολικής επιφάνειας 103τ.μ. (ισόγειο 55τ.μ. και 1ος όροφος 48τ.μ.), σε άριστη κατάσταση και με θέα στη θάλασσα.

Στο ι...

Κωδ. 065

Τοποθεσία στο χάρτη