Όλα τα Ακίνητά μας

38 αγγελίες

Σίβηρη Χαλκιδική Πωλείται μεζονέτα 57 τ.μ.

€ 135.000 57 τ.μ.

  • 2.368 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

📢 Σίβηρη Χαλκιδική Πωλείται ανακαινισμένη και επιπλωμένη μεζονέτα με συνολική επιφάνεια 57τ.μ. (50 καθαρά).

- Αποτελείται από δύο επίπεδα:
Στο ισόγειο συναντάμε μία ευρύχωρη σαλονοκουζίνα με τζάκι κ...

Κωδ. 048

Τοποθεσία στο χάρτη

Νέα Ποτίδαια Χαλκιδικής Πωλείται διαμέρισμα 60м2.

€ 49.000 60 τ.μ.

  • 817 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Νέα Ποτίδαια Χαλκιδικής Πωλείται διαμέρισμα (χαμηλοτάβανο) 60м2 σε σοφίτα στο 2ο όροφο.
Το διαμέρισμα αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο,μεγαλη σάλοκουζίνα και μπάνιο,επίσης διαθέτει και 1 μπαλκόνι με θέα...

Κωδ. 053

Τοποθεσία στο χάρτη

Νέα Ποτίδαια Χαλκιδικής Πωλείται διαμέρισμα 49м2

€ 80.000 49 τ.μ.

  • 1.633 €/τ.μ.
  • 10 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

📢 Νέα Ποτίδαια Χαλκιδικής πωλείται ισόγειο διαμέρισμα 49τ.μ. (καθαρά) μόλις 50 μέτρα από τη θάλασσα 🏖.

Αποτελείται από σαλόνι, κουζίνα, 1 υπνοδωμάτιο, μπάνιο και μεγάλο μπαλκόνι.

Κωδ. 052

Τοποθεσία στο χάρτη

Νέα Ποτίδαια Χαλκιδικής Πωλείται διαμέρισμα 48м2

€ 95.000 48 τ.μ.

  • 1.979 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Νεα Ποτίδαια Χαλκιδικής Πωλείται διαμπερές Διαμέρισμα 48,10м2.
Αποτελείται από Σαλόνι,ξεκοριστη κουζίνα, ένα ευρύχωρο δωμάτιο επιπλωμένο ,μπάνιο με ντουζιέρα , πατάρι,μεγάλο μπαλκόνι.

Κωδ. 051

Τοποθεσία στο χάρτη

Μονοκατοικία προς πώληση Φλογητά (Μουδανιά)

€ 215.000 81 τ.μ.

  • 2.654 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 8 Μπάνια

Φλογητά Χαλκιδικής Πωλείται ισόγεια μονοκατοικία 81τμ με 2500 m2 περιφραγμένο ιδιωτικό κήπο με 100 δέντρα (ελιές και καρποφόρα δέντρα),επίσης μπορεί να τοποθετηθεί και πισίνα.
Στο αγροτεμάχιο επιτρέπε...

Κωδ. 007

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Νέα Ποτίδαια (Μουδανιά)

€ 115.000 57 τ.μ.

  • 2.018 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Νέα Ποτίδαια Χαλκιδικής Πωλείται ανακαινισμένο διαμέρισμα 57м2 συνολικής επιφάνειας μαζί με τα μπαλκόνια .

- (48,52 м2 μικτά).
- (44,68 м2 καθαρά).

- στο 2οόροφο.

Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, σάλ...

Κωδ. 047

Τοποθεσία στο χάρτη

Νέα Πλάγια Χαλκιδικής Πωλείται διαμέρισμα 50м2 .

€ 110.000 50 τ.μ.

  • 2.200 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Νέα Πλάγια #Χαλκιδική πωλείται διαμέρισμα 49,86τ.μ. μικτά και 44,21τ.μ καθαρά στον 1ο όροφο μόλις 50 μέτρα από τη θάλασσα.

Αποτελείται από σαλονοκουζίνα, 1 υπνοδωμάτιο και 1 μπάνιο.
- Τελική Τιμή!

Κωδ. 050

Τοποθεσία στο χάρτη

Διαμέρισμα προς πώληση Νέα Πλάγια (Τριγλία)

€ 107.000 51 τ.μ.

  • 2.098 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Προς πώληση μερικός ανακαινισμένο διαμέρισμα συνολικής επιφάνειας 55μ2 (καθαρά 51,41) στο 2ο ορόφο στα Νέα Πλάγια Χαλκιδικής. Αποτελείται από σαλόνι, ένα υπνοδωμάτιο,ξεκοριστη κουζίνα, μπάνιο, χ'ωλ κα...

Κωδ. 042

Τοποθεσία στο χάρτη