Toate listările noastre

38 anunțuri

Apartament de vânzare Sozopoli (Kallikrateia)

€ 130.000 65 mp

  • 2.000 €/mp
  • 2 Dormitoare
  • 1 Baie

Sozopol Halkidiki (Kallikratia) Apartament de vânzare cu o suprafață totală de 65m2 la primul etaj mezanin, cu vedere la mare.
Apartamentul este format din 2 dormitoare, un living și o bucătărie și 1 ...

Ref. 049

Hartă

Colet de vânzare Agios Mamas (Moudania)

€ 299.000 8.821 mp

  • 34 €/mp
  • Coeficientul de construcție: 1

Ref. 031

Hartă

Casă individuală de vânzare Galatista (Anthemountas)

€ 199.000 180 mp

  • 1.106 €/mp
  • 3 Dormitoare
  • 1 Baie

Ref. 053

Hartă

Teren de vânzare Paralia Kalivion (Polygyros)

€ 40.000 371 mp

  • 108 €/mp
  • Coeficientul de construcție: 0.4

Ref. 002

Hartă

Apartament Kalamaria (Thessaloniki) de vânzare 95m2

€ 210.000 95 mp

  • 2.211 €/mp
  • 3 Dormitoare
  • 1 Baie

Ref. 038

Hartă

Teren de vânzare Kalyves Polygyrou (Polygyros)

€ 110.000 862 mp

  • 128 €/mp
  • Coeficientul de construcție: 4

Ref. 023

Hartă

Casă individuală de vânzare Flogita (Moudania)

€ 230.000 173 mp

  • 1.329 €/mp
  • 2 Dormitoare
  • 3 Bai

Ref. 024

Hartă

Teren de vânzare Skala Gerakinis (Polygyros)

€ 230.000 817 mp

  • 282 €/mp
  • Coeficientul de construcție: 4

📢 Teren construibil de vânzare în Gerakini #Halkidiki, cu o suprafață totală de 817,00 m2, cu un factor de construcție de 0,40 și un factor de acoperire de 0,50, la doar 120 de metri de mare.

Apă, fa...

Ref. 060

Hartă

Colet de vânzare Nea Potidaia (Moudania)

€ 8.800 302 mp

  • 29 €/mp
  • Coeficientul de construcție: 1

📢 Nea Potidea #Chalkidiki De vânzare teren divizibil de 302m2 cu alimentare cu apă!

Distanța de la centrul satului 1300 de metri și de la mare 620 de metri!

❗️ Fără construcție, doar pentru rulotă s...

Ref. 067

Hartă

Căsuță de vânzare Nea Roda (Stagiron - Akanthou)

€ 279.000 103 mp

  • 2.709 €/mp
  • 2 Dormitoare
  • 1 Baie

Nea Roda Halkidiki Maisonette mobilată de vânzare 103 mp.
Aceasta este o maisonette cu o suprafață totală de 103 mp (parter 55 mp și etaj 1 48 mp), în stare excelentă și cu vedere la mare.

La parter ...

Ref. 065

Hartă